KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5417583
nr 541 7583
Teckningar
3 st, signerade, Emil Johansson Thor, 13x10, 10x13, 10x12
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:57:15
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr